Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

SZDL DUCHCOV Vyhlášení jarní části

  • Termín: 2018-06-02
  • ČADG kategorie: C
  • Kategorie a startovné:
    •  FPO - Pro Open Women: 100,- CZK
    •  MJ12 - Junior <= 12: 50,- CZK
    •  MJ18 - Junior <= 18: 50,- CZK
    •  MP40 - Pro Master 40+: 100,- CZK
    •  MPO - Pro Open: 100,- CZK
  • Formát:
    • 2x18 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Ladis Dragoun
    • Milan Tichý, kontakt: milan.tichy@dgc-kadan.cz

DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra Cheb, DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci Severozápadní discgolfové ligy 2018

(SZDL - 2018)

SZDL je liga čítající 8 turnajů.

4.turnaje jarní části a 4 turnaje podzimní části .

Všechny turnaje ČADC kategorie „C“

Pořadatel si vymezuje možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

Jednotlivé Turnaje:

Jarní SZDL 10. 3. Osek

Jarní SZDL 21. 4. KADAŇ

Jarní SZDL 5. 5. CHEB Špalíček

Jarní SZDL 2. 6. DUCHCOV Vyhlášení jarních výsledků SZDL

Podzimní SZDL 5.8. MOSTOV

Podzimní SZDL 8. 9. TEPLICE

Podzimní SZDL 20.10 CHEB Výroční vol. 6

Podzimní SZDL 17.11. KADAŇ Vyhlášení podzimních výsledků SZDL

informace o SZDL 2018 na strankách: https://www.facebook.com/SZDLiga/

Na každém turnaji budou vyhlášeni tři nejlepší hráči ze všech kategorii, kteří obdrží Diplom a Medaili

+ losovačka o věcné ceny.

Kategorie:

Open (MPO) 17.let až 39.let

Women (FPO) 17. let a více

Master (MPM) 40 let a více

Junior 1 (MJ1) - 11. let až do 17. let

Junior 3 (MJ3) - od 5. let až do 11. let

Startovné jednotlivých ligových turnajů:

MPM - Master : 100,- CZK

MPO - Open: 100,- CZK

FPO - Open Women: 100,- CZK

MJ1 + MJ3 - Junior : 50,- CZK

BODOVANÍ :

1. místo 100 bodů

2. místo 90 bodů

3. místo 85 bodů(- 5 bodů) za každé místo

6. místo 70 bodů(- 4body) za každé místo

11 místo 50 bodů (- 3 body) za každé místo

14 místo 40 bodů (- 2 body) za každé místo

19 místo 30 bodů (- 1 bod) za každé místo


Harmonogram :

Pátek 01/06

Hřiště připraveno k tréninku pro hráče i širokou veřejnost od 12h do 17H00

Členi klubu Dgc Albium – UL zajistí iniciaci discgolfu a zapůjčení materiálu.

Sobota 02/06

8h45 – 9h00 sraz a registrace hráčů

9h15 – meeting

9h45 – výhoz 1 kola

12h00 – pauza na oběd

13h30 meeting rozdělení flightů do druhého kola

13h45 – výhoz 2 kola

16h15 – vyhlášení výsledků

16h30 – Losovačka

Mapa hřiště: 1512410673

Předběžné výsledky kategorie Pro Open
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
1Dragoun LadisFrenchMPO 4957106-650.00
2Šindelář DavidU.F.O.MPO 5057107-546.00
3Bláha JaroslavCzechMPO 5553108-443.00
=Dohnal OndřejCzechMPO 5256108-443.00
5Digmayer PetrCzechMP40 5655111-138.00
6Huttr JaroslavCzechMPO 5359112036.00
=Tišer VítCzechMPO 5656112036.00
=Šperl TomášCzechMPO 5755112036.00
9Jenisch JörgGermanMPO 5858*116430.00
10Kysel JirkaCzechMPO 6057117528.00
11Tomasu Zdenek KATZECzechMPO 6058118626.00
12Dupák VítCzechMPO 5861119724.00
13Tyburec VašekCzechMPO 6061*121922.00
=Verl MatějCzechMPO 5962121922.00
15Sochor PetrCzechMPO 63601231119.00
16Moník VladislavU.F.O.MPO 64*611251318.00
=Otta PepaCzechMPO 59661251318.00
18Tyl MichalCzechMPO 64*631271516.00
=Galek PavelCzechMPO 61661271516.00
20Pomeranč  Lukáš CzechMPO 6367*1301814.00
21Borgio Borša PetrCzechMPO 59731322013.00
22Ujváry MiroslavCzechMPO 71641352312.00
=Šlandor JakubU.F.O.MPO 6570*1352312.00
=Kempf WilliCzechMPO 68671352312.00
=Turek MartinCzechMPO 65701352312.00
26Vaszilkievič RichardU.F.O.MPO 7071141298.00
DNSBeňák JuliusU.F.O.MPO   DNSN/AN/A
DNSHúska LukášCzechMPO   DNSN/AN/A
DNSBednář VáclavCzechMPO   DNSN/AN/A
DNSPolívka PetrCzechMPO   DNSN/AN/A
Předběžné výsledky kategorie Pro Master 40+
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
1Brožek JiříCzechMP40 455499-1350.00
2Nicola KachlockGermanMP40 5354107-546.00
3Filip FrantišekU.F.O.MP40 5355108-443.00
4Karim DavidU.F.O.MP40 5158109-340.00
5Huráň MartinCzechMP40 5658114238.00
=Koucký TomášCzechMP40 5757114238.00
7Zdeněk JanCzechMP40 5858116434.00
8Borša MarianCzechMP40 5859117532.00
=Gollin ReneGermanMP40 6057117532.00
10Tichý MilanCzechMP40 5863121928.00
11Havel MartinCzechMP40 64*591231126.00
12Bartoň PavelCzechMP40 63611241224.00
13Votický PavelCzechMP40 59661251322.00
=Lösel HolgerGermanMP40 56691251322.00
15Vlček MiroslavU.F.O.MP40 69671362419.00
16Hudek RomanU.F.O.MP40 70751453318.00
17Dombrausky MitchAmericanMP40 86751614917.00
DNSJelínek JiříU.F.O.MP70   DNSN/AN/A
Předběžné výsledky kategorie Junior <= 18
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
1Vykydal VojtěchCzechMJ15 62611231150.00
2Tůma MartinU.F.O.MJ18 67631301846.00
3Vlček Václav JosefCzechMJ15 71661372543.00
4Veverková KarolínaU.F.O.FJ15 75721473540.00
5Barton AdamCzechMJ15 86761625038.00
Předběžné výsledky kategorie Junior <= 12
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
1Linhart CharlesCzechMJ12 68631311950.00
2Votický HynekU.F.O.MJ10 79631423046.00
3Filip AdamU.F.O.MJ10 75751503843.00
4Ujváry AdamU.F.O.MJ10 91841756340.00
5Votický VilémU.F.O.MJ06 109992089638.00
Předběžné výsledky kategorie Pro Open Women
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
1Trčková BarušCzechFPO 60631231150.00
2Tichá LenkaCzechFPO 73681412946.00
3Budilova LucieCzechFPO 73741473543.00
4Havlová VeronikaCzechFPO 7778*1554340.00
5Ujváry JitkaU.F.O.FPO 88871756338.00
DNSČerná PetraU.F.O.FPO   DNSN/AN/A
Výsledky tour

Severozápadní DG liga : Na stránce výsledků: ZDE



DISQUS 1512410673 SZDL DUCHCOV Vyhlášení jarní části
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info