Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

Moravian Doubles Open 2017

 • Termín: 2017-09-28
 • Kapacita turnaje: 72 hráčů
 • Kategorie a startovné:
  •  MA1 - Advanced: 150,- CZK
  •  MPO - Pro Open: 150,- CZK
 • Formát:
  • 2x18 jamek
 • Ředitel turnaje:
  • Kryštof Novák, kontakt: +420 731 613 592
  • Přemysl Novák, kontakt: +420 731 613 593

Discgolfový klub Moravian Gators Nový Jičín, internetový obchod proDiscgolf.cz, SVČ Fokus Nový Jičín, DiscGolfPark Česká republika, Město Nový Jičín a Chata Svinec vám přináší:

Ve čtvrtek 28.9. proběhne na letošním layoutu hřiště DiscGolfPark Svinec discgolfový turnaj dvojic. Díky čtvrtečnímu státnímu svátku se jedná o jedinečnou šanci prodloužit si novojičínský discgolfový víkend, pořádně potrénovat a ještě k tomu stanovit rekord hřiště (ve formátu Doubles Best Shot). A klidně i něco vyhrát! Vítězné dvojice obou kategorií obdrží peněžitou odměnu (až 70% vybraného startovného v dané kategorii). 

Registrace a formát turnaje

Kapacita turnaje je 72 hráčů, tedy 36 dvojic. Registrace na turnaj probíhá zde na discgolf.cz a funguje ve stylu kdo se dřív registruje, ten hraje. Registrovat se může kdokoli, nemusí jít o člena ČADG ani PDGA. Důležité je při registraci napsat do poznámky název týmu (dvojice), ve které bude hráč soutěžit. Registrovat se musí oba hráči týmu.

Jako organizátoři turnaje držíme 6 divokých karet pro dvojice, které si v našich očích divokou kartu nějak zaslouží. Pro žádosti zasílejte e-mail s předmětem MDO2017 - divoká karta na krystof@prodiscgolf.cz

Platba startovného proběhne v hotovosti přímo na místě, před začátkem turnaje. 

Bude se hrát ve flightech po 4 lidech (2 dvojicích) dvě kola na letošním DiscGolfParku Svině. 1. kolo se bude hrát formátem best shot (nejlepší hod - každý z dvojice háže každý hod, dvojice si vybírá odkud bude pokračovat, zaputtovat musí jen jeden), druhé kolo formátem alternate shot (hráči ve dvojici si vyberou, kdo bude házet z výhoziště a poté se střídají 1, 2, 1, 2, 1, 2, dokud nedokončí jamku, na další jamce si mohou opět vybrat).

Soutěžit se bude ve dvou kategoriích:

Open - otevřena všem dvojicím 

Mix (při registraci MA1) - otevřena všem dvojicím, ve kterých alespoň jeden hráč z dvojice spadá do kategorie MJ3 (12 let a méně), MPG (50 let a více), nebo FPO (žena)

Harmonogram turnaje

Středa 27.9.

od rána - hřiště kompletně připraveno k tréninku, otevřeno i veřejnosti

Čtvrtek 28.9.

8:00 až 8:40 - registrace na Chatě Svinec

8:40 - players meeting 

9:00 - start 1. kola ve formátu Doubles Best Shot (nejlepší hod)

12:00 až 13:30 - pauza na oběd

13:30 - players meeting před 2. kolem

14:00 - start 2. kola v eformátu Doubles Alternate Shot (střídavý hod)

cca 17:15 - vyhlášení výsledků a předání cen na Chatě Svinec

Lokace a hřiště

Turnajovým centrem je Chata Svinec, která leží na hřebeni stejnojmenného kopce. Turnajové hřiště začíná přímo u Chaty. Parkování přímo u Chaty je dovoleno pouze hráčům ubytovaným na Chatě. Ostatní hráči mohou parkovat na záchytném parkovišti pod kopcem směrem ke Skalkám (800 m od Chaty), nebo v obci Kojetín.

Hřiště DiscGolfPark Svině se letos znovu dočkalo jistých změn, hlavně z důvodu příliš rychlého zdokonalování hráčů, přehlednosti, větší náročnosti, spravedlivosti a vyváženosti. Mapka hřiště je zde (některé jamky ještě budou přeměřeny laserem). Konkrétně půjde o tyto změny (oproti roku 2016):

- prodloužená jamka číslo 6 (košem, cca o 30 metrů)

- změněná jamka číslo 16 posunutím výhoziště o 20 metrů dozadu

- změněná jamka číslo 17, výhoziště je teď o jednu mýtinu níže, koš je na stejném místě (nyní par 5)

Ubytování a stravování

Pro hráče máme rezervovaný celý objekt Chaty Svinec s kapacitou 40 osob a k tomu ještě lyžařskou boudu pro 4 osoby. Cena je 600 Kč na osobu za noc, včetně plné penze (začíná se vždy večeří). Minimální počet nocí jsou dvě. Plná penze na den obsahuje bufetovou snídani, oběd s polévkou a večeři. Při polopenzi je ubytování levnější o 100 Kč, bez jakéhokoli jídla o 250 Kč (350 Kč za noc). Rezervaci je třeba provést na e-mail krystof@chatasvinec.cz. Pokoje jsou na Chatě různé a různě velké (od dvoulůžkových po jeden šestilůžkový), preference proto pište přímo do e-mailové rezervace. 

Na Chatě funguje výborná kuchyně, pro středu, čtvrtek ani pátek není třeba objednávat jídlo předem. Na čepu bude kromě klasického Radegastu a Plzně i pivo z některého z lokálních minipivovarů.


Organizace: Novojičínský discgolfový klub Moravian Gators, eshop proDiscgolf.czSVČ Fokus Nový Jičín

Partneři turnaje: Chata Svinec, město Nový Jičín, InetPrint, DiscGolfPark Česká republika

 

Mapa hřiště: CZNJSVINEC

Předběžné výsledky kategorie Pro Open
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body
Předběžné výsledky kategorie Advanced
Poř.HráčNár.Kat.12Celkem+/-Body


DISQUS 1502829172 Moravian Doubles Open 2017
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info