Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

SZDL Jarní OSEK 2018

  • Date: 2018-03-10
  • CADG category: C
  • Tournament capacity: 60 players
  • Categories and fees:
    •  FPO - Pro Open Women: 100,- CZK
    •  MJ12 - Junior <= 12: 50,- CZK
    •  MJ18 - Junior <= 18: 50,- CZK
    •  MP40 - Pro Master 40+: 100,- CZK
    •  MPO - Pro Open: 100,- CZK
  • Format:
    • 3x12 holes
  • Tournament director:
    • Ladis Dragoun
    • Milan Tichý

DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra Cheb, DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci Severozápadní discgolfové ligy 2018

(SZDL - 2018)

SZDL je liga čítající 8 turnajů.

4.turnaje jarní části a 4 turnaje podzimní části .

Všechny turnaje ČADC kategorie „C“

Pořadatel si vymezuje možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

Jednotlivé Turnaje:

Jarní SZDL 10. 3. Osek

Jarní SZDL 21. 4. KADAŇ

Jarní SZDL 5. 5. CHEB Špalíček

Jarní SZDL 2. 6. DUCHCOV Vyhlášení jarních výsledků SZDL

Podzimní SZDL 4.8. MOSTOV

Podzimní SZDL 8. 9. TEPLICE

Podzimní SZDL 20.10 CHEB Výroční vol. 6

Podzimní SZDL 3. 11. KADAŇ Vyhlášení podzimních výsledků SZDL

informace o SZDL 2018 na stránkách: https://www.facebook.com/SZDLiga/

Na každém turnaji budou vyhlášeni tři nejlepší hráči ze všech kategorii, kteří obdrží Diplom a Medaili

+ losovačka o věcné ceny.

Kategorie:

Open (MPO) 17.let až 39.let

Women (FPO) 17. let a více

Master (MP40) 40 let a více

Junior 18 (MJ18) - 11. let až do 17. let

Junior 12 (MJ12) - od 5. let až do 11. let

Startovné jednotlivých ligových turnajů:

MP40 - Master : 100,- CZK

MPO - Open: 100,- CZK

FPO - Open Women: 100,- CZK

MJ18 + MJ12 - Junior : 50,- CZK

BODOVANÍ :

1. místo 100 bodů

2. místo 90 bodů

3. místo 85 bodů(- 5 bodů) za každé místo

6. místo 70 bodů(- 4body) za každé místo

11 místo 50 bodů (- 3 body) za každé místo

14 místo 40 bodů (- 2 body) za každé místo

19 místo 30 bodů (- 1 bod) za každé místo

Formát turnaje a časový harmonogram

Turnaj bude hraný na 3x12 jamek. Jamky pro rozhoz: 1,11,12, a 11 CTP


Sraz + Registrace : 8:00 Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.
Meeting: 8:20
Výhoz 1.kola: 8:40
Výhoz 2. kola 10:15
Občerstvení: 12:00
Výhoz 3. kola: 13:45
Vyhlášení: 15:30
Časy jednotlivých kol a vyhlášení se mohou změnit podle aktuální situace.

Course map: CZTPOSEK

Preliminary results category Pro Open
PosPlayerNatDiv.123SUM+/-Pts
1Digmayer PetrCzechMP40 323631999950.00
2Šindelář DavidU.F.O.MPO 35333310110146.00
3Tyburec VašekCzechMPO 35363410510543.00
=Tyl MichalCzechMPO 37333510510543.00
5Dragoun LadisFrenchMPO 35343810710738.00
6Sochor PetrCzechMPO 34344010810836.00
7Dohnal OndřejCzechMPO 42363211011034.00
8Tišer VítCzechMPO 38383511111132.00
=Kubánek JakubCzechMPO 36363911111132.00
10Verl MatějCzechMPO 38403411211228.00
=Huttr JaroslavCzechMPO 37383711211228.00
=Dupák VítU.F.O.MPO 37363911211228.00
13Otta PepaCzechMPO 38393611311322.00
=Húska LukášCzechMPO 42363511311322.00
15Šmíd JiříCzechMPO 42373611511519.00
16Polívka PetrCzechMPO 32364811611618.00
17Tomasu Zdenek KATZECzechMPO 42393611711717.00
18Klíma PavelCzechMPO 37453611811816.00
=Borgio Borša PetrCzechMPO 38404011811816.00
20Dohnal JiříU.F.O.MPO 364341*12012014.00
21Kempf WilliCzechMPO 43414112512513.00
DNSŠperl TomášCzechMPO    DNSN/AN/A
DNSTynan BrianAmericanMPO    DNSN/AN/A
DNSPospíšil MarekCzechMPO    DNSN/AN/A
DNSČerný AlešCzechMPO    DNSN/AN/A
Preliminary results category Pro Master 40+
PosPlayerNatDiv.123SUM+/-Pts
1Brožek JiříCzechMP40 372828939350.00
2Filip FrantišekU.F.O.MP40 36323510310346.00
3Kotěšovec PetrCzechMP40 36363310510543.00
4Zdeněk JanCzechMP40 35343710610640.00
5Havel MartinCzechMP40 37353510710738.00
6Koucký TomášCzechMP40 38373410910936.00
7Tichý MilanCzechMP40 35383711011034.00
8Huráň MartinCzechMP40 39383611311332.00
=Šťásek JaromírCzechMP40 37393711311332.00
10Votický PavelCzechMP40 37403711411428.00
11Borša MarianCzechMP40 37394111711726.00
Preliminary results category Junior <= 18
PosPlayerNatDiv.123SUM+/-Pts
1Vykydal VojtěchCzechMJ15 38383511111150.00
2Tůma MartinU.F.O.MJ18 40413912012046.00
3Doubek FilipCzechMJ15 44424312912943.00
4Blažek DominikU.F.O.MJ15 4247*4113013040.00
5Tichý JanCzechMJ18 44484814014038.00
6Nguyen LudvíkU.F.O.MJ18 53464714614636.00
7Nagy MatyášCzechMJ15 52505215415434.00
=Blažek DavidU.F.O.MJ12 55524715415434.00
Preliminary results category Junior <= 12
PosPlayerNatDiv.123SUM+/-Pts
1Linhart CharlesCzechMJ12 43524614114150.00
2Filip AdamU.F.O.MJ10 51524815115146.00
3Votický HynekU.F.O.MJ10 53555115915943.00
4Pomeranč  Lukáš CzechMPO 63*615517917940.00
5Votický VilémU.F.O.MJ06 66707120720738.00
6Šťásková  Kateřina U.F.O.FJ08 1011129630930936.00
Preliminary results category Pro Open Women
PosPlayerNatDiv.123SUM+/-Pts
1Machovcova ZuzanaCzechFPO 35404011511550.00
2Vykydalová JaroslavaCzechFPO 42434112612646.00
3Trčková BarušCzechFPO 44454213113143.00
4Tichá LenkaCzechFPO 48444013213240.00
5Budilova LucieCzechFPO 45464613713738.00
Results tour

Severozápadní DG liga : On RESULTS Page: HERE



DISQUS 1512409823 SZDL Jarní OSEK 2018
comments powered by Disqus

Eliga/info