Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

Discgolfová liga Moravy a Slezska IV - Šumperk

  • Termín: 2018-07-28
  • ČADG kategorie: C
  • Kapacita turnaje: 75 hráčů
  • Kategorie a startovné:
    •  FPO - Pro Open Women: 100,- CZK
    •  MJ12 - Junior <= 12: 80,- CZK
    •  MJ18 - Junior <= 18: 80,- CZK
    •  MP40 - Pro Master 40+: 100,- CZK
    •  MP50 - Pro Master 50+: 100,- CZK
    •  MPO - Pro Open: 100,- CZK
  • Formát:
    • 3x15 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Petr Venský, kontakt: +420 775 614 288
    • Michal Tomášek, kontakt: +420721132629
  1. Vítejte na registrační stránce turnaje

    Šumperk.

    Dovolujeme si Vás pozvat, na sérii sedmi jednodenních turnajů, které budou součástí Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2018.

     

    Ligu pořádá:

    DGC Bazarmix z.s.,

    Moravian Gators Nový Jičín z.s.,

    DG Eagles Uničov z.s..

    Valmez Wolves Discgolf Team z.s..

    DG LIONS Šumperk

     

    Jedná se o turnaj kategorie „C“ 2. Disgolfové ligy (2. DGL)

    Soupis turnajů Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2018:

     

     

    1. Formát turnaje

     

    Turnaj je jednodenní a hraje se na 3x15 jamek bez finále. Na turnaji se soutěží podle platných pravidel PDGA.

     

     

    1. Časový harmonogram

     

      8:00 – Sraz u výhoziště jamky č.1, zaplacení registračních poplatků

      8:15 – Players Meeting (rozdělení hráčů do jednotlivých flightů)

      8:30 – Výhoz 1. kola

    10:30 – Výhoz 2. kola

    12:30 – 13:30 – Pauza na oběd

    13:45 – Výhoz 3. kola

    16:00 – Vyhlášení výsledků

     

     

    1. Základní informace

     

    Kapacita turnaje je 75 hráčů. 7 míst rezervujeme pro divoké karty, o které můžete žádat na tomasek@credotransport.cz . Divoké karty budou rozděleny 7 dní před konáním turnaje, v případě nedostatku žádostí se smažou a místa dostanou nejrychlejší hráči waiting listu.

    VŠECHNY DIVOKÉ KARTY JSOU JIŽ OBSAZENY!

    Sponzoři turnaje - město Šumperk a firma Raudo.

     

    Odesláním registračního formuláře zároveň udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.

     

Mapa hřiště: CZOLSUMPER


Registrace: ZDE otevřena do 2018-07-27

Registrovaní hráči

#StDivCADGJménoNár.Klub
1Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
2Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
3Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
4Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
5Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
6Wild CardMPONot knownWild CardU.F.O.
7WaitingMPONot knownWild CardU.F.O.
8WaitingMPOActiveZejda JanCzechDG Eagles Uničov
9WaitingMPOActiveZatloukal RadekCzechDG Lions Šumperk
10WaitingMPOActivePaulů DavidCzechDG Eagles Uničov
11WaitingMPOActiveVenský PetrCzechDG Eagles Uničov
12WaitingFPOActiveFialová KristýnaCzechDG Eagles Uničov
13WaitingMJ18ActiveŠtípek MartinCzechDG Eagles Uničov
14WaitingFPOActiveHeinzka VěraCzech
15WaitingMP40ActiveBartl TomasCzechDG Eagles Uničov
16WaitingFPOActiveBílková ĽubomíraSlovakianDG Eagles Uničov
17WaitingMJ18ActiveKonvičný PetrCzechDG Lions Šumperk
18WaitingMPOActiveVšolek MiroslavCzechDG Eagles Uničov
19WaitingMPOActiveBřezina PetrCzechMoravian Gators
20WaitingMPOActiveWolf JakubCzech
21WaitingMP50ActiveViktorin LiborCzechDGC Bazarmix Ostrava
22WaitingMPOActiveČarnecky PavelCzech
23WaitingMPOActiveWaleczek MarekCzechDGC Bazarmix
24WaitingMP40ActiveReso KamilU.F.O.
25WaitingMP40ActiveJiřík MichalCzechDG Laguna Flyers Přerov
26WaitingMPOActiveKoukola OndřejCzechŠumperk
27WaitingMJ12Not activeKičmer OndraU.F.O.
28WaitingMPOActiveZedníček JanCzechDiscgolf Dlouhá loučka
29WaitingMJ18ActiveMrázek PetrU.F.O.
30WaitingMJ18Not activeRusnoková MarkétaU.F.O.
31WaitingMPOActiveTanka PetrCzechDG Eagles Uničov
32WaitingMP50ActiveVrobel JirkaCzechUničov
33WaitingFPOActiveGreplová PetraCzechMoravian Gators
34WaitingMPOActiveZbořilák JardaCzechSPIN TEAM Brno
35WaitingMPOActiveLehnert PetrCzech
36WaitingMPOActiveJanků MichalCzechSpin Team BRNO
37WaitingMP50ActiveŠišma JaromírCzech
38WaitingMP50Not activeRusnok RenéU.F.O.
39WaitingMPOActiveVojtášek OndřejCzechDG Eagles Uničov
40WaitingMP50ActiveTrenz FrantišekCzechMoravian Gators
41WaitingMP40ActiveZahrádka PetrCzechDiscgolf Dlouhá Loučka
42WaitingMPOActiveTrenz FrantišekCzechMoravian Gators, Ultimo.cz, #DADGT
43WaitingFPOActiveJanků BarboraCzechSpin Team BRNO
44WaitingFPOActiveVajdová MartinaCzechDGC Bazarmix
45WaitingMPOActiveTomášek MichalCzechDG Lions Šumperk
46WaitingMPOActiveFischer VáclavCzech
47WaitingMP50Not activeRyšánek PetrCzechMoravian Gators
48WaitingMP50ActiveProvazník JirkaCzechDGC Bazarmix Ostrava
49WaitingMJ18ActiveKubát MartinCzechDGC Bazarmix Ostrava
50WaitingMPONot activePavlík JakubU.F.O.
51WaitingMP40ActiveKubát MartinCzechDGC Bazarmix Ostrava
52WaitingFPOActiveVodičková MartinaCzechDGC Bazarmix
53WaitingMPOActiveBujnošek PetrCzechDG Eagles Uničov
54WaitingMPONot activePavlík MatějCzechChainsmokers OPAVA
55WaitingMPONot knownPavlík JakubU.F.O.
56WaitingMPOActiveMacků JiříCzechDG Hunters Moravia
57WaitingMP50ActiveSvitalský JarmilCzechBudišov nad Budišovkou
58WaitingMP40ActiveMarišinec PavelCzechDGC Bazarmix Ostrava
59WaitingMP50ActiveČižmař RadekCzechDGC Bazarmix Ostrava
60WaitingMPOActiveVeselý JakubCzechMoravian Gators
61WaitingMJ12Not activeJaník MikulášBritishDG Dlouhá Loučka
62WaitingMP40ActiveJaník MichalCzechDiscgolf Dlouhá Loučka
63WaitingMP40ActiveŠrom MarekCzechDGC Moravský Krumlov
64WaitingMPOActiveDostál TomášCzechDGC Bazarmix Ostrava
65WaitingMP40ActiveJiřík PavelCzechDG Laguna Flyers Přerov
66WaitingFPOActiveMichlová DominikaCzechDG Eagles Uničov
67WaitingMPOActiveAndrš VašekCzechDg Lions Šumperk
68WaitingMPOActivePavela MartinCzechDG Eagles Uničov
69WaitingMPOActiveKotala PavelCzechMoravian Gators
70WaitingMPOActiveVitešník OndřejCzechDG Eagles Uničov
71WaitingMPOActiveGalia ŠimonCzechTeam Prodigy
72WaitingFPOActiveBednářová MichalaCzechDG Eagles Uničov
73WaitingMPOActiveNavrátil OndřejCzechDG Eagles Uničov
74WaitingMJ18ActiveVlček JakubCzechDG Eagles Uničov
75WaitingMP40ActiveAdam MiroslavCzechDG Laguna Flyers Přerov
75.5CUT----WAITING LIST
76WaitingMP50ActiveHlava KarelCzechproDiscgolf.cz Albatros Team
77WaitingMPOActiveHlava JosefCzechDGC Wild Eagles
78WaitingMP40ActivePetříček TomášCzech
79WaitingMPONot activeKošut FilipCzech
80WaitingMPONot activeSladomel PetrCzech
81WaitingMPONot activeKošut LukášU.F.O.
82WaitingMJ18Not activeGronychová VeronikaCzech
83WaitingMP40ActiveCarlan FilipCzechFloppy Disk Choltice z.s.
84WaitingMP40Not knownGronych RomanU.F.O.
85WaitingMP50Not activeJiřík OldřichCzechDG Laguna Flyers Přerov
86WaitingMPOActiveStaruch ŠtefanCzechDG Eagles Uničov, DADGT
87WaitingMPONot activeGurecký JanU.F.O.


DISQUS 1516136999 Discgolfová liga Moravy a Slezska IV - Šumperk
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info