Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

3th Doubles Teplice

  • Termín: 2018-12-01
  • Kapacita turnaje: 36 hráčů
  • Kategorie a startovné:
    •  MA1 - Advanced: 150,- CZK
  • Formát:
    • 4x9 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Ladis Dragoun, kontakt: dgcalbium@gmail.com
    • Jiří Šmíd, kontakt: dgcalbium@gmail.com

Dgc Albium – Ústí nad Labem Vás zve na 3nd Doubles v Teplicích Na Letné



Turnaje se může zúčastnit kdokoliv, podmínkou je pouze vyplnění registrace do turnaje na stránkách www.discgolf.cz.

Propozice:


Pokud máte již vybranou dvojici pošlete na email dgcalbium@gmail.com Vaše jména a pokud ne, tak před začátkem dojde k náhodnému rozlosování.
Pro platbu startovného můžete využít platbu převodem : 2001346141/2010 uveďte jméno/a za koho je startovné uhrazeno. (150,- za hráče, 300,- za dvojici)

Sraz: V sobotu 01/12/2018 v 8:45 u Infoboardu
Meeting: 9:00
Výhoz 1. kola: 9:15 - Alternate shot - střídavý hod (1*1*1)
Výhoz 2. kola: 10:30 - Alternate shot - střídavý hod (1*1*1)
Občerstvení: 12:00
Výhoz 3. kola: 13:30 - Best shot - nejlepší hod (2*2*1)
Výhoz 4. kola: 15:00 - Best shot - nejlepší hod (2*2*1)
Vyhlášení 16:00

Kategorie: Advanced MA1 – pro všechny jednotná
Turnaj je jednodenní, 4 x 9 jamek bez finále.
Jamky pro rozhoz: 1, 2, 3,



Mapa hřiště: CZTEPLICE


Registrace: ZDE otevřena do 2018-11-30

Registrovaní hráči

#StDivJménoNár.Klub
1WaitingMA1Tichý MilanCzechDGC Ultimo Kadaň
2WaitingMA1Tichá LenkaCzechDGC Ultimo Kadaň
3WaitingMA1Šlandor MatějU.F.O.
4WaitingMA1Šlandor JakubU.F.O.
5WaitingMA1Tomášů MácaCzechDgc Albium - Ústí nad Labem
6WaitingMA1Sedlák PavelCzechDG Hunters CL
7WaitingMA1Tůma MartinU.F.O.
8WaitingMA1Hudek RomanU.F.O.
9WaitingMA1Spoustová JanaCzech
10WaitingMA1Brožek JiříCzechcz.discgolf
11WaitingMA1Malý MartinCzechcz.discgolf
12WaitingMA1Tišer VítCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
13WaitingMA1Votický HynekU.F.O.
14WaitingMA1Votický VilémU.F.O.
15WaitingMA1Húska LukášCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
16WaitingMA1Trčková BarušCzechDGC Albium- Ústí nad Labem
17WaitingMA1Kreuzigerová MarkétaCzech
18WaitingMA1Pomeranč LukášU.F.O.
19WaitingMA1Tomasu Zdenek KATZECzechDgc Albium - Usti nad Labem
20WaitingMA1Pietras HiskiaU.F.O.
21WaitingMA1Votický PavelCzechRiders in the Sky, Albium
22WaitingMA1Ježek PavelCzech
23WaitingMA1Ježek MartinCzech
24WaitingMA1Baran MartinCzech
25WaitingMA1Nicola KachlockGermanHyzernauts e.v.
26WaitingMA1Budilova LucieCzechH - Triatlon
27WaitingMA1Verl MatějCzechH - Triatlon
28WaitingMA1Havlíček TomášCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
29WaitingMA1Zoudunová VeronikaCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
30WaitingMA1Vlček MiroslavU.F.O.
31WaitingMA1Vlček Václav JosefCzech
32WaitingMA1Řehoř PetrCzech
33WaitingMA1Řehoř DavidU.F.O.
34WaitingMA1Filip AdamU.F.O.DGC Kadaň
35WaitingMA1Filip FrantišekU.F.O.DGC Kadaň


DISQUS 1515126687 3th Doubles Teplice
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info