Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DG Park Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

9x Innova Discatcher

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789Celkem
Par33343333328
Length9711280152128834967100868
Elevation0000000000

Nejbližší akce

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

Proběhlé akce

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2016-10-15: 14. Czech Open 2016 LINK

2016-09-17: HDGT: Měšťané Ladronka Praha 6 Open 2016 LINK

2016-07-30: Latitude 64° Hunters Tour 2016 Praha Ladronka LINK

2015-12-19: PDGL Ladronka LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open Open Women Juniors I
Masters Master Women Juniors II
Grandmasters GM Women Juniors III
Juniors IV
Players:

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 1 až 25 z celkem 239 nalezených.
DatumHráč123456789CelkemPoznámka
Par33343333328
2016-07-30jerry223332323231456004050 #3
2015-03-08Nowik3223422332414201271 #1
2015-03-08Lukasicek3243332222414201271 #1
2015-03-08Nowik2233342232414201271 #3
2015-03-08Radek Lomnicky3333323232514201271 #1
2015-03-08Nowik2224333332514201271 #2
2015-03-08Radek Lomnicky3233333232514201271 #2
2015-03-08Přemet2424322332514201271 #2
2015-03-08jerry3423332232514201271 #2
2015-03-08Lukasicek3223432242514201271 #3
2015-03-08Michal Grepl3333323232514201271 #3
2015-03-08Daniel Hokeš3324332232514201271 #3
2016-07-30Antonín Novák332433232251456004050 #1
2016-07-30Martin Slížek223333333251456004050 #2
2016-07-30matragorn332433322251456004050 #3
2016-07-30Ivo Hrišo323433232251456004050 #3
2014-09-05Filozof33333233326
2015-03-08Jakub Sýkora3223333342614201271 #2
2016-07-30jerry332433323261456004050 #1
2016-07-30matragorn322433333261456004050 #1
2016-07-30jerry334332233261456004050 #2
2016-07-30matragorn323334233261456004050 #2
2016-07-30Martin Slížek222443333261456004050 #3
2016-07-30Tomáš Striegler232333343261456004050 #3
2015-03-08Hazim el Talir3324333332714201271 #1
Min22233222220par-8
Avg2.722.562.523.403.122.802.562.602.9225.20par-2.80
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ecourses/courses