Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DGP Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

Tak tady se začal hrát discgolf v ČR - teď je tu i nový DiscgolfPark! 9-jamkové hřiště

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789Celkem
Par33343333328
Length9711280152128834967100868
Elevation0000000000

Proběhlé akce

2017-11-11: PDGL #3 - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open   Open Women   Juniors I  Juniors I Women
Masters   Master Women   Juniors II  Juniors II Women
Grandmasters   GM Women   Juniors III  Juniors III Women
    Juniors IV  Juniors IV Women
  Players:
  

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 176 až 200 z celkem 239 nalezených.
DatumHráč123456789CelkemPoznámka
Par33343333328
2016-11-18Marek Imlauf34345333533
2015-03-08Jaroush3343652443414201271 #1
2015-03-08hoborg5533433443414201271 #2
2015-03-08Peťka4434444343414201271 #3
2015-03-08Dloohej4436443333414201271 #3
2016-07-30Jakub Čamek334454344341456004050 #1
2016-07-30ksan435743233341456004050 #1
2016-07-30Ondra554443234341456004050 #1
2016-07-30Honza Štědrý 434443343341456004050 #1
2016-07-30Bláža433544245341456004050 #1
2016-07-30Peter Kúdela433743325341456004050 #1
2016-07-30knihovnik444544234341456004050 #1
2016-07-30Motajsz434443543341456004050 #2
2015-03-08Maluch4354444343514201271 #1
2015-03-08michalhok4334454443514201271 #2
2015-03-08Peťka3336553343514201271 #2
2015-03-08kacka3334554353514201271 #2
2015-03-08Lenka Poleková4445443253514201271 #2
2016-07-27Marek Imlauf43445344435
2016-07-30Major434444345351456004050 #1
2016-07-30Vojtěškin443644334351456004050 #1
2016-07-30Mitch Dombrausky335534444351456004050 #2
2016-07-30Jakub Čamek443534444351456004050 #3
2016-07-30Motajsz334474235351456004050 #3
2016-07-30Josef Pavlů333644336351456004050 #3
Min33333322325par-3
Avg3.763.443.644.684.323.843.123.364.2034.36par6.36
< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ccourses/courses