Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DGP Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

Tak tady se začal hrát discgolf v ČR - teď je tu i nový DiscgolfPark! 9-jamkové hřiště

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789101112131415161718Celkem
Par43333443333333433358
Length13010067114119155166675810860971098015212897851892
Elevation02-12-110-250-10-3-4-122-43-9

Proběhlé akce

2017-11-11: PDGL #3 - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open   Open Women   Juniors I  Juniors I Women
Masters   Master Women   Juniors II  Juniors II Women
Grandmasters   GM Women   Juniors III  Juniors III Women
    Juniors IV  Juniors IV Women
  Players:
  

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 1 až 25 z celkem 98 nalezených.
DatumHráč123456789101112131415161718CelkemPoznámka
Par43333443333333433358
2014-10-17Paches4533444225222333325614CZOPEN #2
2014-10-17Jakub Knápek3533545223223234335714CZOPEN #1
2014-10-17Jakub Knápek4323344324332334525714CZOPEN #2
2014-10-19Adam Klimeš3323444235333433325714CZOPEN #3
2015-10-17Paches3334554324333233225715CZOPEN #2
2014-10-17Paches4333544233344333325914CZOPEN #1
2015-10-17Jakub Knápek5334444323432333335915CZOPEN #2
2014-10-19Paches3333444323236363326014CZOPEN #3
2015-10-17Jakub Knápek3343373324223343536015CZOPEN #1
2014-10-17Adam Klimeš5334344335233343336114CZOPEN #1
2014-10-19František Trenz3324343344752233426114CZOPEN #3
2015-10-18Jakub Knápek3433444334432444326115CZOPEN #3
2014-10-17Adam Klimeš3333645334433243336214CZOPEN #2
2015-10-18Jarmila Havířová4343464334332443326215CZOPEN #3
2015-10-18Bohdan Bílek3644554235222244326215CZOPEN #3
2014-10-17smety4334544334333343436314CZOPEN #1
2014-10-19Jakub Knápek5432364325433353326314CZOPEN #3
2015-10-17Jarmila Havířová3433454225533345236315CZOPEN #1
2015-10-17Bohdan Bílek5344346324322353346315CZOPEN #2
2015-10-18Paches3343374425333343336315CZOPEN #3
2014-10-17František Trenz4443645414233343436414CZOPEN #2
2014-10-19smety5333655334533233426514CZOPEN #3
2014-10-17Jarmila Havířová5433665234234344326614CZOPEN #1
2014-10-17František Trenz4332475235333562336614CZOPEN #1
2014-10-19Frosbeach3423854334235336236614CZOPEN #3
Min33223432132222322243par-15
Avg3.763.523.083.204.404.804.242.762.524.163.122.922.962.963.843.363.202.5261.32par3.32
1 2 3 4 Další > Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ccourses/courses