Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

Poruba, Discgolfová liga Moravy a Slezska

  • Termín: 2017-04-29
  • ČADG kategorie: C
  • Kapacita turnaje: 45 hráčů
  • Kategorie a startovné:
    •  FPO - Open Women: 100,- CZK
    •  MJ1 - Junior 18-: 80,- CZK
    •  MJ3 - Junior 12-: 80,- CZK
    •  MPG - Grandmaster 50+: 100,- CZK
    •  MPM - Master 40+: 100,- CZK
    •  MPO - Open: 100,- CZK
  • Formát:
    • 3x9 jamek
    • Finále 6 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Petr Konieczný
    • Petr Bujnošek, kontakt: eaglesunicov@gmail.com

Vítejte na registrační stránce turnaje v Ostravě - Porubě, který je součástí Discgolfové ligy Moravy a Slezska.

Dovolujeme si Vás pozvat, na sérii šesti jednodenních turnajů Discgolfové ligy Moravy a Slezska.

1. turnaj: 29.4. na DiscGolfParku Poruba v Ostravě

2. turnaj: 20.5. na DiscGolfParku Bocheta v Novém Jičíně

3. turnaj: 10.6. na DiscGolfParku v Kopřivnici

4. turnaj: 15.7. na DiscGolfParku v Budišově nad Budišovkou

5. turnaj: 26.8. na Discgolfovém hřišti v Uničově

6. turnaj: 23.9. na DiscGolfParku U Rakety v Ostravě, zde proběhne i slavnostní vyhlášení celé soutěže.

Ligu pořádá: DGC Bazarmix z.s., Moravian Gators Nový Jičín z.s. a DG Eagles Uničov z. s.

 

 

Cena startovného

  1. Open (MPO): 100,- CZK
  2. Women (FPO): 100,- CZK
  3. Junior (MJ1): 80,- CZK
  4. Junior (MJ3): 80,- CZK
  5. Master (MPM): 100,- CZK
  6. Grandmaster (MPG): 100,- CZK

Jedná se o turnaj kategorie „C“ 2. Disgolfové ligy (2. DGL)

Časový harmonogram

9:00 – Sraz, zaplacení registračních poplatků
9:15 – Players Meeting (rozdělení hráčů do jednotlivých flightů)
9:30 – Výhoz 1. kola
 
Další orientační časy
 
10.45 – Výhoz 2. kola
12:00 – 12.30 Krátká pauza na oběd
12:45 – Výhoz 3. kola
14.00 – Finále
15.00 – Vyhlášení výsledků

Základní informace

Kapacita turnaje je 45 hráčů. 5 míst rezervujeme pro divoké karty, o které můžete žádat v komentářích na registrační stránce turnaje. Divoké karty budou rozděleny 5 dní před konáním turnaje, v případě nedostatku žádostí se smažou a místa dostanou nejrychlejší hráči waiting listu.

Finálové Jamky

1. Z výhoziště jamky č.2 na koš č.9, 2. Z výhoziště jamky č.3 na koš č.7, 3. klasická 4, 4. klasická 5, 5. z výhoziště č.6 na koš č.7, 6. z výhoziště č.9 na koš č.1

Mapa hřiště

Bližší informace budou zveřejněny na této registračn&iac

Předběžné výsledky kategorie Open
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Jedlička LukášCzechMPO 222124671986-131
2Fischer VáclavCzechMPO 242224702090-950.00
3Masník PetrCzechMPO 242422702191-846.00
=Polka DavidCzechMPO 252622731891-846.00
5Vojtášek OndřejCzechMPO 242524731992-71
6Waleczek MarekCzechMPO 23302174  -71
7Bittner RadimCzechMPO 24272475  -640.00
=Vitešník  OndřejCzechMPO 27242475  -61
9Staruch ŠtefanCzechMPO 25262576  -538.00
=Kotala PavelCzechMPO 26242676  -51
11Fojtík MarekCzechMPO 23262877  -436.00
=Hrdlička MartyCzechMPO 28262377  -436.00
13Václavík  StanislavCzechMPO 27262679  -232.00
=Konieczný JanCzechMPO 26262779  -2Not active
15Hahn VojtěchCzechMPO 25272880  -1Not active
16Grosoš JanCzechMPO 29292381  030.00
=Bujnošek PetrCzechMPO 28252881  030.00
18Konieczný PetrCzechMPO 27292682  126.00
=Horníček KarelCzechMPO 26292782  126.00
20Tanka PetrCzechMPO 25263283  222.00
21Navrátil FilipCzechMPO 30262884  320.00
22Gurecký JanU.F.O.MPO 31282685  4Not active
23Venský PetrCzechMPO 26322987  619.00
24Valošek TomášCzechMPO 30313495  14Not active
Předběžné výsledky kategorie Master 40+
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Gold MiroslavCzechMPG 272524762096-345.00
=Knápek RadekCzechMPM 252626771996-31
3Marišinec PavelCzechMPM 272423742397-250.00
4Kubát MartinCzechMPM 262526772198-11
5Olšina MartinCzechMPM 29292785  440.00
6Zachara TomasCzechMPM 29292987  6Not active
=Petříček TomášCzechMPM 28293087  6Not active
Předběžné výsledky kategorie Grandmaster 50+
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Čižmař RadekCzechMPG 262726792210121
2Javora MichalCzechMPG 28303189221111235.00
3Viktorin LiborCzechMPG 29303190221121330.00
4Bílek JiříCzechMPS 31343398271252625.00
Předběžné výsledky kategorie Junior 12-
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Vlček JakubCzechMJ3 3026298520105619.00
2Štípek MartinCzechMJ3 2828278323106719.00
3Kubát  MartinCzechMJ3 31293090241141516.00
Předběžné výsledky kategorie Junior 18-
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Zachara TomasCzechMJ1 2829298623109100
Předběžné výsledky kategorie Open Women
Poř.HráčNár.Kat.1231-3FCelkem+/-Body
1Vodičková MartinaCzechFPO 2730328923112131
2Bílková ĽubomíraSlovakianFPO 3128298825113141
3Fojtíková KristýnaCzechFPO 3028329025115161
4Vajdová MartinaCzechFPO 30353297241212218.00
5Fojtíková ViktorieCzechFJ5 413438113  3217.00
6Blažková LucieCzechFPO 413741119  3816.00
Výsledky tour

2. Liga 2017 : Na stránce výsledků: ZDE

Discgolfová liga Moravy a Slezska : Na stránce výsledků: ZDE



DISQUS 1490775823 Poruba, Discgolfová liga Moravy a Slezska
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info