Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DGP Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

Tak tady se začal hrát discgolf v ČR - teď je tu i nový DiscgolfPark! 9-jamkové hřiště

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789101112131415161718Celkem
Par43333443343333443360
Length130100671141191551666758163601121099815216297852014
Elevation02-12-110-250-10-3-4-122-43-9

Proběhlé akce

2017-11-11: PDGL #3 - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open   Open Women   Juniors I  Juniors I Women
Masters   Master Women   Juniors II  Juniors II Women
Grandmasters   GM Women   Juniors III  Juniors III Women
    Juniors IV  Juniors IV Women
  Players:
  

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 1 až 25 z celkem 808 nalezených.
DatumHráč123456789101112131415161718CelkemPoznámka
Par43333443343333443360
2016-10-15Lukasicek4323443223233233225016CZOPEN #1
2014-10-19Nowik3333333224233333325114CZOPEN #3
2016-10-15Lukasicek4333343223233233325116CZOPEN #2
2017-10-14Lukasicek4323343223232335225117CZOPEN #1
2017-10-14Lukasicek3332333224533233225117CZOPEN #2
2017-10-14Bohdan Bílek4333343324222333325217CZOPEN #1
2017-10-15Lukasicek3324343324233233325217CZOPEN #3
2015-10-17František Trenz4333334323332333425415CZOPEN #2
2015-10-18Lukasicek3233634324332333225415CZOPEN #3
2016-10-15jerry5323444223225234225416CZOPEN #1
2016-10-16Lukasicek3332445335222333225416CZOPEN #3
2014-10-17Lukasicek4323443236232334225514CZOPEN #2
2015-10-17Lukasicek4323343233332354325515CZOPEN #1
2016-10-16jerry4433343323333334225516CZOPEN #3
2017-10-14Jakub Semerád5323354233333333225517CZOPEN #1
2017-10-14Daniel Hokeš4333353234233333325517CZOPEN #1
2017-10-14Vaska4333434334332233325517CZOPEN #2
2015-10-17Lukasicek6333443333232333325615CZOPEN #2
2015-10-17Atomekk4423345224233344225615CZOPEN #2
2015-10-18jerry3323344235332344235615CZOPEN #3
2016-10-16Daniel Hokeš4333444323433333225616CZOPEN #3
2016-10-16Héřa3333345334233233335616CZOPEN #3
2017-10-14Vaska3333643224234334225617CZOPEN #1
2017-10-15Bohdan Bílek3323365225332333325617CZOPEN #3
2014-10-17Nowik3333643324342333325714CZOPEN #1
Min32223332232222332243par-17
Avg3.763.042.602.963.643.963.602.442.363.802.562.922.642.723.163.362.522.0854.12par-5.88
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další > Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ccourses/courses